FR | HU
A Budapesti Francia Iskola és Gimnázium VI.

Frankofón Színházi Fesztiválja

[Színház]

Március 30. Péntek

  • 13 :30 : A szamárbőr c. darab próbája (Budapesti Francia Iskola és Gimnázium)
    Sara Hayon 5-es osztálya (10 év)

  • 14 :15 : Szkeccs c. Előadás (Budapesti Francia Iskola és Gimnázium)
    Abel Tytgat 5-es osztálya (10 év)

  • 15 :00 : Improvizációs műhely

  • 16 :00 : Színháztól a televízióig c. Előadás (Berane Baráti Kör – Montenegro)
    Jelena Jevric társulata

  • 16 :30 : Téli fény c. előadás (Budapesti Francia Iskola és Gimnázium)
    Az irodalom tagozatos végzős osztály társulata (Yazid Lakouache)

  • 17 :15 : Fogadás
  • [Színház]

    Március 31. Szombat

    • 09 :45 :
      • Vígjátékok (Budapesti Francia Iskola és Gimnázium)
        6. és 7. osztály (Michel Levaï)

      • Gyermekkorok c. előadás (Remilly Iskola – Franciaország)
        José Pereira általános iskolás osztálya

      • Hatályos papírok c. előadás (Nis-i Általános Iskola – Szerbia)
        Aleksandra Arsic osztálya (12-14 év)

    • 11 :00 :
      • Puszikirálynő c. előadás (Budapesti Francia Iskola és Gimnázium)
        Stéphanie Grebot csoportja (óvodások és 1., 2. osztályosok)

      • Az úton c. musical (Hegyaljai Általános Iskola – Olaszliszka)
        Benoît Bonnaire osztálya

      • Jó napot, La Fontaine úr ! c. előadás (Aradi Általános Iskola - Románia)
        Gabriela Pavel osztálya

    • 12 :00 : Ebédszünet

    • 13 :00 :
      • A férfi, Blanchette és a farkas (Budapesti Francia Iskola és Gimnázium)
        Yazid Lakouache általános iskolás csoportja

      • A boldogság a kávéban van (Bécsi Studenbastei Gimnázium – Ausztria)
        Hans-Peter Wittmann osztálya (15 év)

      • Brassens dalok (Talange-i Általános Iskola – Franciaország)
        Maryvonne Rousseau társulata

    • 14 :00 :
      • Varázskönyv c. előadás (Újvidéki Francia Intézet – Szerbia)
        Monique Bejanski társulata

      • Szorakozunk (A Bakáts téri Általános Iskola előadása - Budapest)
        Papp Márta osztálya

      • Fordított mesék c. előadás (Zágrábi Franciatanárok Egyesülete - Horvátország)
        Alice Stepinac társulata

    • 15:00 :
      • 5 (A Bakáts téri Általános Iskola előadása - Budapest)
        Papp Márta osztálya

      • 20 perccel Amerika felfedezése előtt c. előadás (Budapesti Francia Iskola és Gimnázium)
        Gaële Le Hannier és Florian Marx osztálya

    • 15 :40: Uzsonna és a zsűri tanácskozása

    • 16 :15: Improvizácók és díjkiosztó



    VISSZA



    Agrandir le plan

    Kapcsolat          Archivum          Partnerek

    Kérjük, lépjenek kapcsolatba az Alliance francaise-ekkel, ha további információkra lenne szükségük a vidéki programokat illetően.
    Les programmes de province sont présentés à titre indicatif et ont été sujets à modification. Pour précision ou confirmation, merci de contacter les Alliances françaises. AF Debrecen: e-mail; AF Miskolc: e-mail; AF Pécs: e-mail; AF Szeged: e-mail; AF Györ: e-mail